Франківцям розповіли, як не потрапити у пастку сучасного рабства

 • Сьогодні, 30 липня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбулась інформаційна акція “Лабіринт можливостей”.

  Подію приурочили до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. На майдані встановили спеціальний лабіринт, який мають пройти учасники.

  Організатори розповідали учасникам про актуальність проблеми торгівлі людьми, знайомили їх з методами безпечного працевлаштування, навчання та подорожей за кордоном.

  “Ми хочемо розповісти людям про це ганебне явище, яке, на жаль, ще має місце в сучасному світі. Точну кількість постраждалих від торгівлі людьми дуже важко назвати, адже такі люди часто не хочуть розповідати про свою біду. Нам здається, що цього немає – але це те саме, що казати – у нас немає хворих. Тож ми розповідаємо, як не потрапити у пастку сучасного рабства”, – каже отець Володимир Чорній, директор БФ “Карітас Івано-Франківськ”.

  Нагадаємо, що прикарпатець здавав дівчат із малозабезпечених родин у сексуальне рабство. 28-річний уродженець Прикарпаття давно виїхав за кордон і шукав в Україні через соцмережі дівчат із малозабезпечених родин. Пропонував їм заробіток в Італії. Допомагав зробити документи та навіть видавав аванс – по 500 євро

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!