Франківцям розповіли, які зміни з 1 лютого будуть у роботі громадського транспорту

 • У Івано-Франківську з 1 лютого відбудуться певні зміни  в роботі громадського транспорту.

  Про це інформує КП “Електроавтотранс”.

  Найперше — це зміна автобусного маршруту 49. Відтепер кінцевою зупинкою буде село Микитинці. Маршрут, як і раніше, обслуговуватиме чотири автобуси. Щоправда, у зв’язку з курсуванням по вузьких вулицях 12-метрові автобуси будуть замінені на дев’ятиметрові Guleryuz Cobra. 

  Також будуть певні зміни в ранкових рейсах для Узина, Колодіївки та Добровлян.

  Через карантинні обмеження кількості місць у транспорті змінюється розклад руху автобусних маршрутів 51 та 52 – для швидшого добирання жителів цих сіл.

  Перші два ранкові рейси будуть їхати лише до АС4 та повертатись у села. Відтак, маршрут 51 буде відправлятись з села Колодіївка о 6.20 та 7.30 до АС4, а маршрут 52 з с. Узин – о 6.20 та 7.15 до АС4.

  Наступні рейси залишаться без змін.

 • Тролейбусів стане більше. У зв’язку з реорганізацією автобусного маршруту 49 та зміною ранкових рейсів 51 і 52 маршрутів, буде збільшено випуск тролейбусів №2. Маршрут обслуговуватиме 8 одиниць техніки замість шести, як було досі.

  “Отож загальний випуск тролейбусів становитиме вже 43 машини, а всього КП “Електроавтотранс ІФ” в робочий день випускатиме на лінію 100 одиниць техніки“, – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо:  В Івано-Франківську хочуть списати 14 старих тролейбусів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!