Франківцям заборонили залазити на динозавра у парку

 • В івано-франківському міському парку імені Тараса Шевченка вирішили дохідливим способом пояснити, що не можна нівечити комунальне майно. Мова йде про тиранозавра, якого встановили восени минулого року.

  Біля нього поставили інформаційну таблицю з оголошенням: “На динозавра не залазити. На зубах і лапах не висіти. Увага! Ведеться відеоспостереження”, пише “Суспільне”.

  Ми змушені таке робити, хоча, як на мене, це псує вигляд“, – каже директорка “Центру розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк.

  Очільниця розповідає, що спочатку відвідувачі парку відламали скульптурі лапу до ліктя, потім кіготь, ще пізніше зуб. Кіготь динозавра не відновили ще з попереднього разу. Творці тиранозавра сказали, що зроблять, коли потепліє, щоб гарно матеріал зчепився.

  До адміністративної відповідальності за пошкодження комунального майна не притягнули нікого, хоча ми надавали правоохоронцям усі дані з камер відеоспостережень. Написали, що не знайшли. Затриманий був тільки один з групи молодиків, які підпалювали динозавра. Сказали, що йому дали протокол про адмінпорушення“, – розповіла Руслана Василюк.

 • До слова, цього року в планах “Центру розвитку міста та рекреації”поставити ще дві або три цікаві скульптури. Все залежить від фінансування.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!