Футболісти “Прикарпаття” зачитали вірш про рідний Франківськ (ВІДЕО)

  • З нагоди національного Дня писемності та мови спортсмени запустили флешмоб #ЧитайРідною, та постали перед камерами у незвичному для себе амплуа. Підтримали флешмоб і франківські футболісти.

    Основний акцент поетичного виступу – озвучити твір українського письменника. Ініціатива належить футболістам чернігівської “Десни”. Вони першими зняли коротке відео. На ньому декламували уривок із “Зачарованої Десни” Олександра Довженка. Патріотичний челендж підхопили команди УПЛ – донецький “Олімпік” і київський “Арсенал”. А тепер – ще й івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття”. Останні вирішили зачитати поетичні рядки про рідне місто.

    Спортсмени зізнаються, легше відіграти два тайми на полі, аніж оратора перед камерою. Під час знімання помітно хвилюються. І хоч часу між тренуваннями та матчами – обмаль, все ж виділили його і для творчого процесу. Кажуть, вагань, чи підтримати флешмоб, не було ні в кого.

    Цього тижня дев’ять гравців Команди рідного краю завітали до ТРК “Вежа”, де перед знімальними камерами продекламували вірш Оксани Батицької “О, мій Франківськ!”. Василь Француз, Володимир Боришкевич, Ігор Худобяк, Петро Ковальчук, Микола Квасний, Ярослав Конкольняк, Остап Вульчин, Богдан Оринчак і Василь Цюцюра по-черзі прочитали по кілька рядків. Що з того вийшло – дивіться, оцінюйте!

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!