Галицька міська рада не буде прибирати біля моста та ремонтувати дорогу коло вокзалу

 • Про це мовилось сьогодні, 28 вересня, на сесії Галицької міської ради.

  Голова міської ради Орест Трачик зачитав запит від депутата Тетяни Грибик. До неї звернулися мешканці, які скаржились на те, що на ділянці від стадіону «Колос» до моста не прибирають тротуари, а територія є захаращеною. Тож депутатка просила, щоб КП «Галичводоканал» прибрало територію та вивезло сміття.

  Орест Трачик повідомив, що ця ділянка є дорогою державного значення, тому її має прибирати «Рогатинська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор».

  «Ми зверталися неодноразово до Василя Третяка (директора філії «Рогатинська ДЕД» – ред.), щоб цю територію прибрали та покосили, але немає ніякої реакції.  Це питання навіть розглядалося на нараді в голови ОДА», – наголосив мер.

 • Окрім того він повідомив, що до керівника ДП «Івано-Франківський облавтодор» зверталися і з приводу ремонту дороги біля залізничного вокзалу, яка у жахливому стані. Втім відповіді також так і не отримали.

  «Я говорив з начальником планового відділу і вони запланували на вересень 30 тисяч на ремонт. Але за ці гроші можна хіба щебенем засипати ями. Ми за когось робити не будемо. Ми вже робили Львівську, кільце і т.д. Скільки вже можна терпіти і робити за них? На цей ремонт треба десь 200 тисяч», – зазначив Орест Трачик.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!