Галицька районна рада витратить 150 тисяч на розвиток дитячо-юнацького та сільського футболу

 • Таке рішення депутати прийняли 9 лютого на сесії Галицької районної ради.

  Вони затвердили районну цільову програму з підтримки та подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу на 2018 рік.

  Районна цільова програма з підтримки і подальшого розвитку дитячо-юнацького та сільського футболу  на 2018 рік розроблена відділом молоді та спорту районної державної адміністрації. На її реалізацію передбачили 150 тисяч.

  Як йдеться у документі, впродовж останніх років зберігається стійка тенденція до зниження рівня життя, обумовлена впливом різних негативних факторів соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Вплив постійно діючих факторів ризику, в тому числі стресові перевантаження ,призводять до порушення механізму саморегуляції фізіологічних функцій організму і значного  погіршення фізичного розвитку людей і рівня їх здоров’я.

 • Переважна більшість    населення,    особливо   в   сільській місцевості,  практично позбавлена можливості займатися  будь-якими
  формами  фізкультурно-оздоровчої  і  спортивної  роботи.
  Занепокоєння  викликає  нинішній  стан  утримання  і  використання  матеріально-технічної  бази  фізичної   культури   і
  спорту, зокрема і у сільській місцевості.  Через  відсутність  стабільних  джерел  фінансування  система  спортивних  споруд  практично  занепадає  і   не задовольняє   потреб   розвитку   масового  спорту.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!