Галицька районна рада витратить понад 800 тисяч на профілактику правопорушень

  • 9 лютого Галицька районна рада затвердила районну цільову програму профілактики правопорушень на 2016-2020 роки.

    Ініціатор розробленої програми – відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації. Обсяги фінансування – 825 тисяч.

    Зазначається, що програма розроблена на основі комплексного підходу до розв’язання проблем захисту суспільства, особи, майнових надбань від злочинних посягань і правопорушень. Вона враховує необхідність вирішення актуальних питань профілактичної та іншої правоохоронної роботи, визначає цілі і завдання спрямовані на об’єднання зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів.

    Основним завданням програми є забезпечення та зміцнення правопорядку в області, покращення якості надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб, зменшення кількості злочинів та інших правопорушень, пов’язаних з використанням транспортних засобів та підвищення рівня взаємодії між правоохоронними та іншими органами в сфері протидії тероризму.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!