Галицький НПП хочуть розширити за рахунок Калуського району

  • Сьогодні, 13 березня, в Івано-Франківську відбулася робоча нарада щодо розширення території Галицького національного природного парку.

    Згідно указу Президента загальна площа парку повинна становити 12 159 га, проте наразі не вистачає близько 334 га саме в Галицькому районі. Було запропоновано підготувати зміни до указу Президента щодо можливості збільшити площу за рахунок землі, яка відноситься до Калуського району. Мова йде про територію Войнилівської селищної ради та Перевозецької сільської ради.

    За дорученням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки була створена робоча група щодо врегулювання ситуації з площею та межами Галицького національного природного парку під керівництвом директора юридичного департаменту ОДА Тараса Боринського.

    «У двотижневий термін потрібно врегулювати всі питання, які виникли під час розгляду цієї справи та розробити дорожню карту щодо оптимізації заходів розширення території Галицького національного природного парку», –  зазначила Савка.

    Варто відмітити, що метою проведення таких заходів, відповідно до документу, є забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!