Гарячий Гамлет у сатиричному соусі: у Франківську відбулася театральна прем’єра

  • Як нещодавно й обіцяв директор Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру Ростислав Держипільський, а також режисер-постановник Орест Пастух, сьогодні, 6 грудня, відбулася театральна прем’єра “Гамлет у гострому соусі” за однойменною п’єсою А.Ніколаї.
    12351664_727935820640821_93631642_o
    Італійський драматург переспівав «Гамлета» Шекспіра у сатиричному стилі: виявляється, все було не так, як у класичній історії й уся інтрига зав’язалась на королівській кухні з легкої руки ображеного кухаря, а сама королівська родина – зграя розпусних ледащо. Івано-франківський режисер Орест Пастух знайшов своє прочитання на перший погляд поверхового комедійного сюжету.

    Вистава вибудувана на антагонізмі: з одного боку – змінна «загниваюча» влада, з іншого – родина королівського кухаря Фроггі, фанатика справи, який мирно займається улюбленою роботою. У театральному «переспіві» привид батька Гамлета повідомляє, що його нібито вбив чинний король, вливши у вухо отруту. Насправді ж колишній монарх помер від переїдання. Як і в Шекспіра, в А.Ніколаї Гамлет починає негайно мститися.

    У виставі задіяні усі покоління улюблених акторів: Юрія Литвинова, Оксану Іваницьку, Ольгу Качмарик-Комановську, Станіслава Білого, Вікторію Юрців, Андрія Кирильчука, Івана Бліндара, Юрія Вихованця, Владислава Комуніцького, Олексій Лейбюка, Олександра Капиріна та ін.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!