Газон чи стежка, доріжка чи трава: франківські комунальники асфальтують, люди скаржаться

 • До редакції «Галицького кореспондента» звернулася Ольга Криницька, мешканка будинку по вулиці Пулюя, 10, що в Івано-Франківську.

  За словами франківки, комунальники заасфальтували незрозумілу доріжку на газоні.

  «Раніше там була ніби стежка, де люди перебігали дорогу, а тепер ціла «дорога». Мене це обурило, адже тут нема пішохідного переходу, це небезпечно. Діти можуть раптово вибігати на проїзну частину. Для кого тоді ця доріжка? Для машин, щоб виїжджати на прохідну частину під будинком? Відповіді від комунальників, які там працювали, я не отримала», – обурюється Ольга.

  Вона додає, що парковок для авто у дворах біля будинків не вистачає, то ж є побоювання, що автівки паркуватимуться вздовж газону.

  «Мене обурює те, що там можуть паркуватися авто. Паркуються всюди, навіть на велосипедних доріжках», – каже Ольга.

  Ми звернулися за поясненням до комунальників.

  Віталій Бурко, директор комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» пояснює, що там раніше уже була доріжка, але вона була у жахливому стані.

  «Мешканці тих же будинків просили її поремонтувати. Розумію людей, і щоб надалі не виникало небезпечних ситуацій, дорожньо-транспортних пригод тощо, плануємо облаштувати там пішохідний перехід і встановити відповідні знаки», – каже Віталій Бурко.

  За його словами, щоб це зробити, потрібно подати проєкт на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху, що і планується надалі.

  Нагадаємо, в Україні офіційно стартує опалювальний сезон: як оформити субсидію, чи зростуть тарифи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!