Газовики пояснили косівським депутатам, чому людям нараховують «зайві» куби

  • 30 листопада на сесії Косівської районної ради звітував технічний директор Снятинського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» на території Косівського району Ігор Височанський.

    Зокрема, депутати поцікавилися, чому людям приходять платівки, де вказана більша кількість газу. «Нагоріло 9 тисяч кубів, а приходить, що 10 тисяч. Лічильники є в багатьох у хаті, але ваші працівники не приходять і не знімають показники, а дораховують куби», – наголосив Іванослав Бойчук.

    Втім Височанський пояснив, що газовики не зобов’язані ходити щомісяця і знімати показники. Згідно з законодавством, вони це можуть робити два рази на рік. Натомість, споживачі зобов’язані подавати показники щомісяця різними методами. Газовики мають лиш потім це звірити.

    «Для того, щоб уникнути всіх цих моментів, треба фіксувати показник 1 числа нового місяця і подати їх. Відповідно вам врахують те, що подали. Я згідний, що те,  що програма докидає, не завжди відповідає тому, що є. Але потім під час контрольних звірок ці показники вирівнюються», – пояснив газовик.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!