Геріатричний пансіонат у Франківську отримав допомогу від благодійників

 • Мешканці геріатричного пансіонату Івано-Франківська отримали ортопедичні подушки від відділу Вільних Членок Союзу Українок Америки

  Союз Українок Америки – це організація, яка об’єднує жінок українського походження, заснована 1925 року.

  “Із життям пансіонату ми познайомилися через дописи у соціальній мережі “Фейсбук”. Майя Тонієвич, яка є мешканкою геріатричного пансіонату, розповідає нам про своє життя та надсилає відеолисти. Приємно бачити, як налагоджується побут закладу, завдяки зусиллям його директора Віталія Яворського. Це: довгожданий ремонт, світлі і чисті кімнати та комунальні вигоди. Нам також хотілося долучитися до цього процесу. В лютому цього року нас запросили на зібрання відділу Вільних Членок СУА і ми розповіли їм про мешканців Пансіонату, їхні потреби і попросили допомоги”, – розповідають організатори акції Олена та Людмила Данилюк.

  Союзянки відділу, які проживають в 20 різних штатах Америки і Канади і в період пандемії проводять свої збори онлайн, радо відгукнулися на пропозицію допомогти.

  Іванка Олесницька з Флориди є зв’язковою Вільних Членок СУА і саме вона в короткий час організувала акцію допомоги і збір коштів та скоординувала дії відділу, щоб надіслати 60 ортопедичних подушок. Наволочки до них замовили в Україні. Союзянка, Дарія Романків виготовила для аукціону чудове покривало ручної роботи. Євген Бей, з пересилкової компанії м. Воррен, надав знижку при оплаті за висилку посилок із США до України.

  Директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський і усі мешканці закладу дуже вдячні українкам Америки за допомогу.

 • «В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті, окрім людей похилого віку, проживають ще й молоді особи з інвалідністю. Коли ми спілкувалися з українською діаспорою, була домовленість, що ми передамо ці подушки саме молодим людям, у більшості яких є серйозні проблеми з опорно-руховим апаратом. Це потужна допомога закладу і ми радіємо, що на світі є багато небайдужих людей, які прагнуть допомогти нашим мешканцям», – наголошує Віталій Яворський.

  До теми: Ні газу, ні світла: на Прикарпатті сім’я з віддаленого села потребує допомоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!