Героям Слава! У Франківську вшанували пам’ять Небесної Сотні

 •  Сьогодні, 21 листопада, в Івано-Франківську відбулось студентське віче, присвячене Революції Гідності.

  Нагадаємо, що 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Укази про щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи на честь Революції Гідності та Помаранчевої революції 2004 року.

  Революція Гідності розпочалась масовими протестами 21 листопада 2013 року. Тоді люди вийшли на вулиці протестувати проти рішення Кабінету Міністрів України про призупинення підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

  Сьогодні вся Україні і, звичайно ж, Івано-Франківськ вшановують пам’ять тих революційних подій, адже тоді на Євромайдані у Києві, відстоюючи гідність та свободу свого народу, віддали життя 106 українців і ще понад дві тисячі отримали поранення, серед них були і прикарпатці.

  “Тоді зібралися люди, які були не байдужі, деякі з них і зараз тут. Тоді це були студенти, зараз цей захід влаштовують також студенти. Ми не маємо права забути, також не маємо права опустити руки. Тому свято Гідності і Свободи починається з кожного з нас”, – каже Оксана Савчук, секретар Івано-Франківської міської ради.

  “Коли тут вперше зібралися студенти, ми заповнили декілька автобусів. Перший був заповнений повністю і поїхав, а другому так і не судилось виїхати з Франківська. Як виявилось, тоді залякали перевізника. Та у першому поїхала свідома молодь. Саме таку молодь ми маємо виховувати надалі. Тих, хто ставить запитання “Чому має бути так, а не по-іншому?”, – наголошує Ігор Попадюк, організатор перших перевезень активістів на Євромайдан.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!