Глава МЗС Польщі натякнув на можливість повного закриття кордону з Білоруссю

 • Глава МЗС додав, що “ми ухвалимо рішення після того, як проаналізуємо їхні наслідки. Щоб Лукашенко відчув їхні наслідки, а не ми”.

  Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський дав зрозуміти, що Варшава може повністю закрити кордон з Білоруссю. Як пише “Європейська правда”, про це він сказав в інтерв’ю TVN24.

  Главу МЗС запитали, чи може Варшава щось вимагати від Мінська після смерті її прикордонника, якого поранив ножем мігрант біля кордону з Білоруссю.

  “У нас все ще функціонують прикордонні переходи. Наразі ми вивчаємо, якими будуть наслідки для нашої економіки”, – сказав Сікорський.

  Очільник зовнішньополітичного відомства зазначив, що, наприклад, “фіни закрили прикордонні переходи з РФ. І це нишпорення закінчилося”.

  Він назвав події на східному кордоні Польщі повністю контрольованою операцією російських та білоруських спецслужб.

  “І що особливо жахливо, ці люди отримують інструкції від офіцерів білоруської держави, як бити ножем польського солдата, польського прикордонника навіть тоді, коли наші хлопці одягнені в жилетах. Це абсолютно неприйнятно”, – вказав Сікорський.

 • Раніше у Польщі помер прикордонник, який отримав ножове поранення в районі села Дубичі Церковні, коли мігранти намагались прорватись з території Білорусі.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!