Глава ПЦУ освятив новозбудований храм на Прикарпатті

 • Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звершив освячення престолу і храму на честь святої рівноапостольної княгині Ольги в селі Мишин Коломийського району Івано-Франківської області та першу Божественну літургію у ньому.

  Після прочитання Євангелія Митрополит Епіфаній виголосив першосвятительське слово проповіді, повідомляє прес-служба ПЦУ.

  На проповіді предстоятель ПЦУ наголосив на значенні храму в житті громади і кожного християнина, а також закликав плекати любов до ближніх, зберігати єдність та звершувати справи милосердя.

  «Любов не дозволить чинити зло, а сприяє справам милосердя, завдяки яким і Господь сприятиме нам», – сказав митрополит Епіфаній.

  Предстоятель наголосив на значенні храму в житті громади і кожного християнина, а також закликав плекати любов до ближніх, зберігати єдність та звершувати справи милосердя.

 • «Як ми повсякденно кілька разів на день споживаємо їжу, щоби почуватися фізично добре, так і наша душа також потребує їжі духовної – церковних Таїнств, молитви, добрих вчинків та справ милосердя», – зазначив предстоятель.

  Нагадаємо, на Коломийщині зустріли Предстоятеля ПЦУ Епіфанія

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!