Глава УГКЦ на прикладі Марцінківа розповів, як він ставиться до піару політиків на темі церкви

 • Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук каже, що Церква має спеціальну інструкцію, як священнослужителям поводитися під час виборчої кампанії. Проте її часто порушують.

  Про це він розповів в інтерв’ю “Українській Правді”.

  Зокрема, журналіст запитав його як Церква ставиться до того, що деякі політики відверто піаряться на темі церкви, навівши при цьому приклад міського голови Руслана Марцінківа.

  “Я з Івано-Франківська і наш мер достатньо відкрито піариться на темі церкви, при чому у нього хороші відносини і з єпископами, і з місцевими керівниками церков. І в мене враження, що священники толерують, коли він хизується своєю побожність. Чому ви не забороняєте це священослужителям?” – запитав журналіст Роман Кравець.

  “У нас є чітка інструкція, як мають поводитися священнослужителі, зокрема в контексті виборчої кампанії. Хоча ми констатуємо певні факти, що є порушення, священники порушують цю інструкцію”, – відповів Глава УГКЦ. 

  Також Блаженніший додав, що ми сьогодні маємо справу з кричущим популізмом.

 • “Той чи інший мер, та чи інша політична партія буде озвучувати те, що люди хочуть чути. Чи потім буде виконувати те, що обіцяла – ні. Але для того, щоб прихильність здобути – і до церкви будуть ходити, і будуть показувати свою набожність на камеру, щоб завоювати симпатію. І це є великою бідою”, – каже Святослав Шевчук.

  До теми: Марцінків розповів, коли відновиться будівництво моста на Пасічну

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!