Глава УГКЦ очолив патріаршу прощу у Крилосі (ФОТО)

 • Тисячі парафіян очікували Блаженнішого Святослава.

  Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на сторінку УГКЦ.

  Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у неділю, 6 серпня, прибув на Прикарпаття, де у рамках XI Всеукраїнської Патріаршої прощі до Крилоса очолює Архієрейську Божественну Літургію з нагоди величного ювілею — 1125-річчя від заснування княжого Галича — одного з найдавніших міст України.

  З самого ранку чисельно зібрані парафіяни, які зійшлись з різних куточків України, перебували в очікуванні приїзду Патріарха Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви.

  «Вітаю Вас від імені Івано-Франківської обласної ради на прикарпатській землі в рік святкування ювілею княжого міста Галича. Дякуємо Вам за Ваші молитви, і просимо Ваших молитов за перемогу, справедливий український мир, благодать та спокій на нашій землі. Дай Боже Вам Многая літ життя для шляхетного пастирського служіння», — звернувся Олександр Сич, голова Івано-Франківської обласної ради.

  Далі Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації, подякувала Блаженннішому Святославу й Українській Греко-Католицькій Церкві за те, що вони спрямовують всі свої зусилля задля нашої перемоги:

  «Шануємо Вас, любимо Вас і дякуємо за все добро. Просимо Господа Бога, щоб сторицею віддячив Вам за все, що Ви робите для рідної України й для кожного з нас».

  Відтак Главу УГКЦ привітав Олег Кантор, міський голова Галича, який привітав Патріарха Святослава на славетній прикарпатській землі та подякував за особливу увагу до міста Галич.

 • Від імені іванофранківців Предстоятеля УГКЦ привітав міський голова обласного центру Руслан Марцінків:

  «Хочу подякувати за молитву та Божу опіку. Сьогодні дякую від всіх жителів нашого міста за те, що Ви тут, у княжому Галичі. Молимося за перемогу України».

  Опісля представників влади Блаженнішого Святослава привітала місцева молодь.

  Відтак настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці, о. Ярослав Жолоб, привітав Главу Церкви у славному осідку єпископів та митрополитів нашої Церкви та запросив очолити урочисті моління.

  До теми: Храм УГКЦ у Крилосі отримав титул Патріаршого прокатедрального собору

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!