«Golden chick»: для франківських сімей презентують нову виставу (фото)

 • Сьогодні, 14 грудня, в Івано-Франківському театрі імені Івана Франка провели пресконференцію з нагоди прем’єри казки-мюзиклу для сімейного перегляду «GOLDEN CHICK» / «Золоте Курча». Цей мюзикл презентують якраз до новорічно-різдвяних свят.

  «Кожна наша постановка особлива. Вже декілька років мав на меті зробити виставу для сім’ї. Цей проєкт мав би бути цікавий і для дорослих і для дітей. Тому ми презентуємо «Golden chick». Наша надзадача показати, що нікуди не дівається книга, родина і живі емоції. Важливо отримувати емоції, а не весь час бути в Інтернеті», – каже генеральний директор-художній керівник театру Ростислав Держипільський.

  Додає, що планують зробити так, аби в театр частіше приходили діти з батьками, і вся родина. У цій історії режисер Ростислав Держипільський залучив акторів, котрі недавно поповнили команду театру – як от, Олег Панас, Остап Слобода, чи акторка театру і кіно Ірина Бенюк.

  «Я дуже люблю живе виконання. У нас в Івано-Франківську працюють найкращі музиканти. Дуже шкода, що зараз діти знають на пам’ять усі російські пісні, а українську музику – ні. Ми вирішили об’єднати те, що зараз слухає молоде покоління і страшне», – каже диригент Богдан Ткачук.

  Зіграють в мюзиклі і виконавиця ролі Гуцулки Ксеня Інна Бевза та Андрій Мельник. У виставі «Golden chick» присутнє самобутнє музичне оформлення, сучасна хореографія, незвичайний вокал. Постановку позиціонують як мюзикл для сімейного перегляду: «Дозвольте собі найпростішу розкіш – дозвілля з родиною».

  Нагадаємо, франківцям презентували яскраву новорічну комедію “Все буде ок” 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!