• “Голку в орка”: стартували знімання українського фільму жахів “Конотопська відьма”

  • Стрічка про помсту вийде у широкий прокат наступного року.

    На цей момент тривають зйомки українського фільму жахів “Конотопська відьма”. Фільмування стартувало 23 листопада у Києві, пише “24 Канал”.

    Ідея сюжету фільму взята з реальної історії мешканки Конотопу і втілює образ української відьми, який виник з легенд і народних переказів.

    “Конотопська відьма” – український проєкт з міфологічною основою

    В основі сюжету лежить історія стародавньої відьми з Конотопу, яка, закохавшись у звичайного хлопця, відмовилася від своїх відьомських сил. Однак, коли російські солдати захоплюють місто та жорстоко вбивають її коханого під час повномасштабної війни, вона вирішує помститися, відновлюючи свої сили та готуючи страшну кару для вбивць свого нареченого.

    Стрічка несе глядачам глибокий зміст, підкреслюючи важливість збереження людяності. У моменти, коли є нестримне бажання і праведна лють для того, щоб помститись ворогу, важливо самому не стати монстром.

    Автори та актори фільму

    Фільм “Конотопська відьма” буде поставлений режисером Андрієм Колесником, для якого цей проєкт у жанрі жаху стане кінодебютом.

    Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек (відомий своєю роботою над “Сторожовою Заставою”, “Захаром Беркутом” та “Мавкою. Лісовою піснею”). Операторську постановку візьме на себе Костянтин Пономарьов (“Снайпер. Білий Ворон”, “Максим Оса: Золото Песиголовця”). Виробництво фільму покладено на Ірину Костюк (відома своєю роботою над кінотрилогією “Скажене весілля”, комедією “Велика прогулянка” та анімаційним фільмом “Мавка. Лісова пісня”)

  • Головну роль втілить Тетяна Малкова, а її коханого Андрія – Тарас Цимбалюк. Також до команди долучились відомі українські актори: Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Павло Вишняков, Ярослав Шахторін та інші.

    У широкий прокат “Конотопська відьма” вийде наступного року

    Творці налаштовані на максимально точне відтворення контексту війни, яку нині переживають українці.

    “Першого знімального дня творча команда провела на майданчику ритуал з ляльками-вуду, який назвали “голку в орка”, – йдеться у повідомленні FILM.UA.

    Зйомки стрічки відбудуться в Києві та Київській області, у локаціях, що відзначаються атмосферою містицизму. Зокрема, це буде Пуща-Водиця, ліс у Конча-Заспі, село Старе, закинута тюрма НКВС на Печерську, Ірпінь і, звісно, сам Конотоп.

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: навіть найменші дії мають значення

    Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    Світло розуміння для світу

    Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного