• “Голку в орка”: стартували знімання українського фільму жахів “Конотопська відьма”

 • Стрічка про помсту вийде у широкий прокат наступного року.

  На цей момент тривають зйомки українського фільму жахів “Конотопська відьма”. Фільмування стартувало 23 листопада у Києві, пише “24 Канал”.

  Ідея сюжету фільму взята з реальної історії мешканки Конотопу і втілює образ української відьми, який виник з легенд і народних переказів.

  “Конотопська відьма” – український проєкт з міфологічною основою

  В основі сюжету лежить історія стародавньої відьми з Конотопу, яка, закохавшись у звичайного хлопця, відмовилася від своїх відьомських сил. Однак, коли російські солдати захоплюють місто та жорстоко вбивають її коханого під час повномасштабної війни, вона вирішує помститися, відновлюючи свої сили та готуючи страшну кару для вбивць свого нареченого.

  Стрічка несе глядачам глибокий зміст, підкреслюючи важливість збереження людяності. У моменти, коли є нестримне бажання і праведна лють для того, щоб помститись ворогу, важливо самому не стати монстром.

  Автори та актори фільму

  Фільм “Конотопська відьма” буде поставлений режисером Андрієм Колесником, для якого цей проєкт у жанрі жаху стане кінодебютом.

  Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек (відомий своєю роботою над “Сторожовою Заставою”, “Захаром Беркутом” та “Мавкою. Лісовою піснею”). Операторську постановку візьме на себе Костянтин Пономарьов (“Снайпер. Білий Ворон”, “Максим Оса: Золото Песиголовця”). Виробництво фільму покладено на Ірину Костюк (відома своєю роботою над кінотрилогією “Скажене весілля”, комедією “Велика прогулянка” та анімаційним фільмом “Мавка. Лісова пісня”)

 • Головну роль втілить Тетяна Малкова, а її коханого Андрія – Тарас Цимбалюк. Також до команди долучились відомі українські актори: Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Павло Вишняков, Ярослав Шахторін та інші.

  У широкий прокат “Конотопська відьма” вийде наступного року

  Творці налаштовані на максимально точне відтворення контексту війни, яку нині переживають українці.

  “Першого знімального дня творча команда провела на майданчику ритуал з ляльками-вуду, який назвали “голку в орка”, – йдеться у повідомленні FILM.UA.

  Зйомки стрічки відбудуться в Києві та Київській області, у локаціях, що відзначаються атмосферою містицизму. Зокрема, це буде Пуща-Водиця, ліс у Конча-Заспі, село Старе, закинута тюрма НКВС на Печерську, Ірпінь і, звісно, сам Конотоп.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Хто такий Добрий Шубін?

  Лісовики, домовики, мавки й інші міфічні створіння здавна займали значну ланку у віруваннях людей. Шахтарська міфологія, присутня східному регіону, теж містить такого персонажа. За легендою, Шубін — це дух підземних глибин, який блукає численними шахтними виробками Донбасу. Виглядає як невеличкий на зріст чоловік з довгою бородою, яскравими очима й ліхтарем в руках. Він попереджає гірників

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Інше Різдво

                  У мене в дитинстві не було традиційного Різдва. Отого такого, про яке потім розповідають своїм дітям чи друзям. Не було великої родини за столом, дванадцяти страв, гучної коляди, не було чекання першої зірки на нічному зимовому небі, як і звістки, що маленький Христос вже народився. Але була тиша, в якій потім, вже трішки дорослішою,

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює