Голосувати нікому: У Рудниках голосують літні люди, бо молоді в Авдіївці або в Італії

 • Сьогодні, 29 жовтня, у Заболотівській ОТГ обирають голову громади  і депутатів.

  Заболотівська громада об’єднала селище Заболотів, а також села Вишнівка, Зібранівка, Любківці, Троїця, Іллінці, Рудники, Шевченково, Олешків, Тростянець, Ганьківці, Рожневі Поля.

  У Рудниках, які дещо віддалені від Заболотова, на дільниці № 260707 1017 виборців. 61 особа голосувала на дому. Секретар ДВК пояснила, що у селі переважно літні люди.

  “Молодих нема, лише старі. Нещодавно дві бригади поїхали відбудовувати Авдіївку, інші хлопці на фронті, ще інші – за кордоном”, – підсумувала секретар.

  Дільниця велика і світла. Виборців запускають по черзі, щоб не заважали не тільки членам комісії, а й один одному. Залишають дільницю через інші двері.

  На селищного голову Заболотівської ОТГ претендують самовисуванець Іван Танюк (теперішній селищний голова), а також дитячий лікар Роман Білик («УКРОП»).

 • Натомість за депутатський мандат змагаються 125 претендентів: 46 з них – самовисуванці, 25 – від «УКРОПу», 22 – від ВО «Батьківщина», 15 – від БПП «Солідарність», 10 – від  «Самопомочі», 5 – від «Громадянської позиції», 2 – від ВО «Свобода». У Заболотівській ОТГ – 11 464 виборці.

  Нагадаємо, на ДВК в Іллінцях також багато виборців літнього віку, а в Тростянці депутат від УКРОПУ ремонтує клуб.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!