Голова Міської Асоціації учасників АТО склав повноваження

 • Сьогодні, 12 жовтня, в Івано-Франківську, голова правління Міська Асоціація учасників АТО Василь Андріїв, прийняв рішення скласти повноваження. Про це він повідомив на сторінці організації в соціальній мережі Фейсбук:

  “Сьогодні я про це озвучив під час чергових вручень квартирних площ учасникам АТО в обласній Філармонії.
  За три роки діяльності ми досягли чималих результатів. Впровадили в життя більше два десятка соціальних проектів. Ключові з яких проект “Житло воїнам АТО”, ЖБК “Соціум”, Рубіж, безкоштовне лікування, визнання добровольців та ще багато інших, які так чи інакше змінили життя сотні учасників бойових дій та їх сімей”, – йдеться у дописі.

  Василь Андріїв також розповів, що готовий залишитись у якості заступника і продовжити всі найважливіші проекти, які заснував та допомагати реалізовувати всі інші за умови, що буде активна підтримка кожного учасника АТО:

  “Хочу подякувати кожному з вас. За підтримку, довіру, поради та критику. За те, що були поряд у важкі часи та в моменти успіху. Впевнений, що нас попереду, ще чекають нові звершення та досягнення. У нас сформована сильна, дієва команда на яку завжди можна покластись”, – написав Андріїв.

  Він наголосив, що війна триває і про це варто пам’ятати, адже роботи, ще дуже багато, як на Фронті так і в тилу.

 • Нагадаємо, Колосальна робота: в Івано-Франківську 30 атовців отримали квартири

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!