Голова ОДА Олег Гончарук привітав прикарпатців з Днем Незалежності

Шановні прикарпатці! Від щирого серця вітаю усіх Вас з воістину великим днем для українського народу – Днем незалежності нашої держави. Сьогодні я з гордістю можу говорити про незламність духу нашого народу та його відданість своїй землі.

Патріотизм та наполегливість, з якою наші співвітчизники впродовж багатьох поколінь виборювали нашу територіальну цілісність, та надалі невпинно продовжують це робити на Сході країни, важко переоцінити. Я твердо переконаний, що кожен прикарпатець, як і будь-який інший українець, достойний та спроможній жити й дивитися в одному напрямку нашої держави, а саме – бачити хороше світле майбутнє для України.

Безперечно, впродовж останніх років на наш народ випало багато випробувань. У  час неоголошеної війни Україна втратила чимало своїх синів, які віддали життя за нашу з вами безпеку та мирне небо над головою. Проте, ці буремні події не змогли зламати нашого духу та бажання жити у єдиній, суверенній державі. Тож схиляю голови перед усіма учасниками операції об’єднаних сил та членами їхніх сімей, висловлюю щирий сум за тими, кого немає з нами, та вірю, що ці багатотисячні жертви не будуть даремними.

Ще раз вітаю усіх нас зі святом! Бажаю Божого благословення, віри у свою державу, світлого майбутнього та наполегливості у розбудові України!

Слава Україні! Героям слава!

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

Нагадаємо, В Івано-Франківську на один день змінять маршрути тролейбусів

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!