“Головне, щоб Росія була позаду”, – франківський тренер про 15 золотих медалей

 • Сьогодні, 8 травня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з юними українські спортсменами. Вони якраз повернулися з Чемпіонату світу з бразильського джиу-джитсу в Абу-Дабі з численними нагородами. Франківські спортсмени привезли додому 15 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі.

  У загальному, наше місто представляли 23 спортсмени. Розпочали конференцію з хвилини мовчання, адже один зі спортсменів напередодні змагання потрапив у лікарню і помер, після кількох днів, проведених у комі.

  “Бойові мистецтва виховують силу і характер, я вважаю, що їх важливо розвивати”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

  Тренери та організатори поїздки розповіли, що підготовка і самі змагання були зовсім не дитячими: спеціальне харчування з консультаціями дієтологів, важкі тренування, але це дало свій результат.

  “15 золотих медалей це круто, але ми очікували на більше. Ми зробили висновки і можемо сказати, що наступного року золотих медалей буде більше. Двоє спортсменів підняли командний бойовий дух, це те, що додало нам більших емоцій і радості. Ми будемо ставити за ціль привозити ще більше перемог. Не важливо, яке у вас буде місце – головне, щоб Росія була позаду!”,- зазначив головний тренер Владлен Летс.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!