Головному лікарю «Пріма МЕД» присвоєно кваліфікацію внутрішнього аудитора

  • Головний лікар медичного центру «Пріма МЕД» Олена Романишин отримала кваліфікацію внутрішнього аудитора системи менеджменту якості відповідно до вимог і положень стандартів ISO 9001:2008 та ISO 19011:2011.

    Підвищення кваліфікації працівників є пріоритетною складовою розвитку будь-якого підприємства, а тим паче – медичного: «Буквально минулого тижня в Україні прийнятий ДСТУ EN ISO 15189:2015 та інші стандарти  щодо медичних лабораторій та медичних виробів, – коментує О. Романишин отриманий сертифікат, – звичайно, для наших пацієнтів ці цифри нічого особливого не говорять, але фахівці мене зрозуміють: встановлені стандарти передбачають і відповідність лабораторій Міжнародним вимогам, – а це не тільки новітнє обладнання, це і фаховість персоналу, повідомляє Бріз.
    Навчання, організоване компанією «Fortius Quality Group», є черговою сходинкою до вивчення можливостей запровадження новітніх систем управління в нашій мережі лабораторій, яка за 19 років охопила медичні заклади не тільки Івано-Франківської області”.
    sert

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!