Головою Тисменицької райради стане директор місцевого телебачення

 • 29 жовтня у восьми Об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) відбулися вибори. У Ямницькій ОТГ головою став Роман Крутий – діючий голова районної ради. Відтак сьогодні, 4 листопада, депутати райради скликали сесію.

  Усі депутати проголосували за те, щоб взяти заяву Романа Крутого до відома. Він побажав громаді рухатися із головою у правильному напрямку, та вніс кандидатуру.

  Було запропоновано обрати головою директора Тисменицького телебачення, голову бюджетної комісії районної ради Тетяну Градюк. Вона є представником від БПП «Солідарність».

  Майже всі депутати голосували таким чином, щоб було видно бюлетень і позначку за Градюк. 

  Так 31 депутат проголосував за кандидатуру, яку запропонував попередник Роман Крутий. Тетяна Градюк стала головою райради, в залі пролунали оплески. 
  Голова райради подякувала колегам за надану довіру, пообіцяла  використовувати тільки хороший досвід попередніх керівників району.Новообрана голова також запевнила, що вона є відкритою для всіх фракцій та мешканців тисменицького району і пообіцяла працювати краще, якщо не “найкрутіше”.
  Наступним питанням у порядку денному було вивести з бюджетної комісії Градюк і ввести на це місце Романа Крутого. Саме він тепер і очолив бюджетну комісію.
  Депутати підтримали це питання одноголосно.
  Останнє питання – внести зміни президії райради. У ньому – Градюк та Крутий міняються посадами. 
  Крутий побажав всім здоров’я і добра. Також він висловив побажання, щоб Тетяна Градюк стала “найкрутішою”.

   

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!