Голови прикарпатських ОТГ обговорили створення поліцейських станцій

 • Сьогодні, 23 лютого, у прикарпатській поліції відбулася зустріч з головами об’єднаних територіальних громадян

  Під час зустрічі правоохоронці запропонували питання до обговорення про створення та відкриття у об’єднаних територіальних громадах поліцейських станцій.

  Поліцейські станції торік запрацювали вже у Коломийському районі. Про результати їх функціонування позитивну оцінку громадськість уже висловила. Тож, є доцільність та вагомі переваги започаткувати їх діяльність у інших районах області.

  Під час зустрічі т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів зазначив: «Ми маємо спільно працювати з громадою у напрямку протидії правопорушенням. Без підтримки людей наші зусилля не будуть такими результативними».

  Правоохоронці зазначили, що тісна взаємодія з громадами має базуватися на засадах партнерства.
  Підтримали таку тісну співпрацю з поліцією і голови об’єднаних територіальних громад. Далі обговорили питання надання приміщень та оснащення поліцейських станцій (подекуди у селах кабінетів дільничних) небхідною комп’ютерною технікою а за можливості громад розглянути питання сприяння у іншому матеріально-технічному забезпеченні. Вирішили конкретно підрахувати потрібні затрати, щоб скласти попередній кошторис на реалізацію цих проектів.

  Під час зустрічі, у якій взяли участь і керівники дільничних інспекторів територіальних підрозділів поліції, йшлося про специфіку та умови праці дільничного та працівників груп реагування патрульної поліції, які запрацювали у всіх районах.

  У підсумку спільно вирішили діяти в інтересах громади, тому на місцях голови ОТГ обговорять ці пропозиції – створення поліцейських станцій, задля покращення безпеки громадян та протидії як адміністративним так і кримінальним правопорушенням у сільській місцевості.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!