Гончарук займає друге місце у рейтингу губернаторів

При переділі влади, який от-от відбудеться, серед офіційних причин звільнення губернаторів уже традиційно звучатимуть заяви про погані показники соціально-економічного розвитку.

Зараз губернатори спільно з владою та парламентом готуються до великого перезавантаження влади. Тільки деякі керівники регіонів можуть не хвилюватися про звільнення. Наприклад, Віталій Кличко не позбудеться свого крісла голови КМДА, оскільки його повторно переобрали мером столиці. Майже всі губернатори за результатами місцевих виборів стали депутатами до обласних рад від БПП «Солідарність», таким чином, дехто з них сподівається забезпечити собі політичне майбутнє. Став депутатом обласної ради від БПП «Солідарність» і голова Івано-Франківської ОДА.

“Деловая столица” представила черговий рейтинг губернаторів, складений за результатами трьох кварталів 2015 року. У ньому чітко висвітлюються всі успіхи та поразки керівників регіонів.

Губернатор Івано-Франківської ОДА у цьому рейтингу посідає друге місце, поступившись голові Вінницької ОДА Валерію Коровію. На четвертому місці рейтингу Віталій Кличко (м. Київ), а на шостому – Олег Синютка (Львівська область).

УСПІХИ І ПРОВАЛИ РЕГІОНІВ У І-ІІІ КВАРТАЛАХ 2015 р.
Місце в рейтингу Прізвище, ім’я губернатора Область К-сть балів
1  Валерій Коровій  Вінницька  82
2  Олег Гончарук  Івано-Франківська  73,5
3  Володимир Гунчик  Волинська  72,5
4  Віталій Кличко  м.Київ  63,5
5  Вадим Меріков  Миколаївська  38,5
6  Олег Синютка  Львівська  35,5
7  Михайло Загородний  Хмельницька  28
8  Володимир Шандра  Київська  26
9  Геннадій Москаль  Закарпатська  23,5
10  Міхеіл Саакашвілі  Одеська  19,5
11  Віталій Чугунников  Рівненська  18
12  Олександр Фищук  Чернівецька  14,5
13  Валерій Головко  Полтавська  -13
14  Григорій Самардак  Запорізька  -17,5
15  Степан Барна  Тернопільска  -21,5
16  Сергій Машковський  Житомирська  -24
17  Андрій Путілов  Херсонська  -36
18  Юрій Ткаченко  Черкаська  -38
19  Микола Клочко  Сумська  -48
20  Валентин Резніченко  Дніпропетровська  -52
21  Сергій Кузьменко  Кіровоградська  -65,5
22  Валерій Куліч  Чернігівська  -85
23  Ігор Райнін  Харківська  -94,5

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, який займає посаду губернатора з вересня минулого року, укріплює позиції і до нього не мало би бути великих претензій.

Найбільшою поразкою очільника Прикарпаття за результатами трьох кварталів є те, що область входить у шістку регіонів з найбільшим падінням реальної заробітної плати. В той же час жителі області залишаються найбільш дисциплінованими платниками комунальних послуг. Станом на 1 жовтня заборгованість у сфері ЖКГ складає в середньому 61 гривню на одного жителя.

Івано-Франківська область також  зберігає друге місце за темпами будівництва житла – 326 кв.м загальної площі введеного в експлуатацію житла на 1000 жителів. За цим показником Прикарпаття випереджає столицю та поступається місцем тільки Київській області.

Крім цього, Прикарпаття увійшло в трійку регіонів з найменшим скороченням чисельності штатних працівників підприємств, у четвірку – з найкращою динамікою сфери послуг, найнижчим рівнем заборгованості по зарплаті на одного працівника і найнижчою смертністю населення, в п’ятірку – з найменшим коефіцієнтом смертності дітей у віці до одного року, найкращою динамікою сільського господарства та найбільшим об’ємом освоєних капітальних інвестицій на душу населення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!