Google пожертвує 1 млн дол. на боротьбу з вірусом Зіка

Американська компанія Google планує пожертвувати 1 млн дол. на боротьбу з вірусом Зіка. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії, передає УНН.

Повідомляється, що, зокрема, гроші будуть направлені в ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) і в інші організації з метою підтримки зусиль з розробки вакцини від цього небезпечного захворювання.

гугл

Також компанією будуть залучені її фахівці для розробки інформаційно-аналітичної платформи, яку будуть використовувати для зберігання всієї інформації про даний вірус.

«Метою даної платформи є ідентифікація ризиків поширення вірусу Зіка у різних регіонах, а також надання допомоги ЮНІСЕФ, урядам країн і неурядовим організаціям в тому, де і на чому саме їм необхідно сконцентрувати свій час і ресурси», – заявили в Google.

Нагадаємо, в останні місяці вірус Зіка швидко поширюється по країнах Латинської Америки. Найбільше постраждалих зафіксовано в Бразилії.

Вірус Зіка пов’язують зі зростанням кількості новонароджених з мікроцефалією, проте достовірного підтвердження цієї гіпотези досі немає.

Французькі вчені виявили ознаки того, що вірус Зіка може викликати важкий неврологічний розлад, відоммй як синдром Гієна-Барре.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!