Google створив віртуальну прогулянку по Чорнобильській зоні

Компанія Google за допомогою технології Google Street View створила панорамні зображення покинутої зони Чорнобильської АЕС.

Відтак, користувачі Інтернету отримали можливість прогулятися найбільш популярними місцями Зони відчуження, не виходячи з дому, повідомляє hromadske.tv.

«Прип’ять – місто, побудоване для обслуговування ЧАЕС, яке було повністю евакуйовано в перші кілька днів після аварії. Розпочніть безпечну прогулянку зі стели при в’їзді в місто (зверніть увагу на цвинтарну огорожу навколо неї), відвідайте парк атракціонів, головну площу міста та інші місця», — написали в блозі Google.

Також в Google Street View можна побачити всі чотири блоки ЧАЕС на відстані. Зазначається, що лівий реактор – четвертий, над ним видніється саркофаг. Також на світлинах видніється канал, в якому живуть соми, а за каналом – занедбана недобудова додаткових блоків АЕС.

Ще один цікавий об’єкт, із яким можна ознайомитися за допомогою Google-карт – колишній секретний об’єкт — Загоризонтна радіолокаційна станція «Дуга».

Нагадаємо, що в Івано-Франківську вшанували 30-ту річницю Чорнобильської катастрофи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!