Гороскоп на 13 січня для всіх знаків зодіаку: день, несприятливий для важливих справ

 • День несприятливий для важливих справ, тому бажано їх перенести на інший час.

  Сьогодні до нових починань краще не ставати — вони навряд чи залагодяться, вирішення фінансових питань, які не зрушать з місця, потрібно відкласти, а від торгових операцій і зовсім відмовитися — успіхом вони не увінчаються, передає ТСН.

  Можна – і треба – займатися благодійністю, але тільки в тому разі, якщо об’єкт уваги дійсно потребує допомоги, а не прикидається знедоленим.

  Овен (21.03 – 20.04)

  У процесі прояву жалю – та допомоги – іншим людям, не можна допускати появи жалю до себе, він може деморалізувати та унеможливити продуктивну роботу цього дня.

  Телець (21.04 – 21.05)

  Можна – і треба – з’ясовувати стосунки з коханою людиною, але – з однією умовою: не можна зводити розмову до банальної сварки – це призведе до затяжного конфлікту, який не так легко можна буде нівелювати.

  Близнята (22.05 – 21.06)

  Отримавши прохання про допомогу від незнайомої людини, спочатку переконайтеся в тому, що вами відверто не маніпулюють із шахрайською метою, і лише потім відкривайте гаманець.

  Рак (22.06 – 22.07)

  Енергію, яка сьогодні переповнюватиме вас, необхідно направити на добрі справи – це покращить не тільки ваш настрій, але й вашу карму, що не дасть миттєвого результату, але виявиться важливим фактором.

  Лев (23.07 – 21.08)

  Спалахи гніву, які можуть супроводжувати вас протягом усього дня, не більше ніж вплив місячної доби, вже завтра ви знову станете максимально веселими та доброзичливими.

  Діва (22.08 – 23.09)

  Спілкування з родичами вимагатиме значної частки обережності, і навіть, якщо хочете, спритності: відмовитися від зустрічі з ними не можна, але надто близький контакт може мати неприємні наслідки.

  Терези (24.09 – 23.10)

  День сприятливий для аналізу вчинків, скоєних останнім часом, до того ж як професійних, так і особистих: якщо вчасно їх виправити, негативних наслідків вони не матимуть.

  Скорпіон (24.10 – 22.11)

  Якщо ви давно хотіли помиритися з людиною, яку – навмисно чи ненароком – образили, кращого часу не знайти: сьогодні вона буде налаштована піти назустріч і забути всі прикрощі.

  Стрілець (23.11 – 21.12)

  Забути про свої проблеми допоможе турбота про інших людей: занурившись у життя інших людей, ви, найіморніше, усвідомлюєте, що ваша ситуація далеко не така погана, як вам до цього здавалося.

  Козоріг (22.12 – 20.01)

  День, коли небажано думати про справи, оскільки користі від цього все одно не буде, до того ж робота, як відомо, нікуди не втече, а знайти час для відпочинку в наш час не так просто – треба скористатися шансом.

  Водолій (21.01 – 18.02)

  Всесвіт сьогодні може надсилати вам сигнали, на які неодмінно потрібно звертати увагу: випадково почуті слова, будучи правильно інтерпретованими, можуть визначити ваше життя на роки наперед.

  Риби (19.02 – 20.03)

  День, коли не варто напружуватися ні морально, ні фізично: перше може призвести до нервового зриву, друге – до травм та розтягнень, тому бажано зберігати максимальний спокій.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!