«Готовий стати представником громад всього Прикарпаття в Києві», – Олександр Шевченко

 • Олександр Шевченко готовий здійснювати кардинальні позитивні зміни не лише в громадах 87 округу, а й на території усього Прикарпаття. А це відновлення доріг до кожного села за 3-5 років та залучення потужних інвестицій. А повноваження депутата Верховної Ради України лише допоможуть швидше досягати успішних результатів.

  На цьому кандидат в народні депутати України, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко наголосив в ефірі програми «Новий погляд» на телеканалі РАІ.

  Він зауважив, що щодня буває в селах округу, знає проблеми кожної громади і розуміє, як їх можна вирішувати.

  «Люди хочуть простих речей: відремонтованих і укомплектованих ФАПівшкіл, садочків, клубів. А найперше – добрих доріг. Все це потрібне для комфортного життя. П’ять років назад ми взялись за ремонт доріг державного значення. Зараз ми фактично чемпіони по відновленні шляхів. І є сподівання, що усі дороги державного значення цього року будуть відновлені. Після цього наша команда візьметься за відновлення шляхів до кожної оселі», – підкреслив Олександр Шевченко.

  Він зауважив, що бере на себе зобовязання залучити інвестиції з державного бюджету та міжнародних фондів і впродовж наступних 3-5 років збудувати дороги до кожного села.

  «З таким фінансуванням доріг, яке відбувається зараз із державного бюджету, ми будуватимемо дороги ще 25-30 років. Так регіон не буде розвиватися, сюди не вкладатимуть інвестори і не приїдуть туристи. Я зможу залучити кошти з різних фондів, в тому чисті і зі світових, на будівництво доріг. Інакше росту не буде», – каже Олександр Шевченко.

 • Також кандидат в народні депутати наголосив на тому, що так звана децентралізація в Україні є лише профанацією, адже громади не доотримують колосальних коштів у свої бюджету, що не дозволяє їм розвиватися: «Візьмемо до прикладу нафтогазовидобувний сектор. «Укрнафта» сплачує до державного бюджету 5 млрд грн. Втім громади, ресурс яких використовується і на території яких розбиваються дороги, не отримують нічого. Якщо б ці кошти пішли в регіон, то він міг стати дуже успішним».

  Олександр Шевченко підсумував, що попри все, незважаючи на результати виборів, він сприятиме відновленню доріг на Прикарпатті та допомагатиме людям. Але, маючи повноваження представника громад 87 округу у Верховній Раді, йому вдасться значно швидше досягти успіху на благо людей.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!