Готував підпали: у Польщі затримали агента РФ з українським паспортом

 • За цей злочин йому загрожує до 12 років ув’язнення.

  Співробітники Агентства внутрішньої безпеки (ABW) Польщі затримали громадянина України, який діяв в інтересах російських спецслужб. Про це повідомив департамент національної безпеки канцелярії прем’єр-міністра РП, передає “Укрінформ” із посиланням на PAP.

  Згідно з повідомленням, громадянина України затримали 31 січня у Вроцлаві. Особа мала діяти у складі організованого злочинного угруповання і на замовлення російських спецслужб готувалася до вчинення диверсій та актів саботажу. Зокрема, йдеться про підготовку підпалу будівель у Вроцлаві.

  “Агентство внутрішньої безпеки отримало інформацію про те, що громадянин України, діючи за вказівкою російських спецслужб, планує вчинити на території Польщі дії, спрямовані на підпал об’єктів у Вроцлаві, які розташовані в безпосередній близькості від елементів інфраструктури стратегічного характеру”, – йдеться в повідомленні департаменту національної безпеки канцелярії прем’єр-міністра РП.

  Під час затримання співробітники ABW обшукали чоловіка та його багаж і виявили докази запланованого злочину.

  У результаті слідства затриманому висунули звинувачення щодо участі в міжнародному організованому злочинному угрупованні. А також у плануванні диверсійно-підривної діяльності на території Польщі на замовлення російських спецслужб.

 • Чоловіка арештували на три місяці.

  Читайте також: Тут “землетрус” від бомб: майор третьої штурмової про важку оборону Авдіївки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!