Готують документи: до Івано-Франківська хоче приєднатися ще одне село

Село Чукалівка хоче приєнатися до Івано-Франківської міської територіальної громади.

Про це написав на своїй сторінці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.  Сьогодні він завітав на службу Божу в церкву Благовіщення Пречистої Діви Марії та на схід села. 

“Можу сказати, що громада хоче до міста. Наразі Чукалівка готує документи на приєднання. Й ми готові прийняти її у нашу велику Івано-Франківську родину”, – пише мер. 

Нагадаємо, що 9 жовтня Івано-Франківськ створив громаду із двома селами: Чернієвом та Підлужжям. Тоді міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголосив, що це історичне рішення для міста. А вже 20 листопада на позачерговому засіданні сесії міської ради депутати проголосували за приєднання Березівської, Колодіївської та Підпечерівської сільських територіальних громад. 

Івано-Франківська міська рада в рамках Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» активно укладає угоди про співпрацю з прилеглими селами. На сьогодні підписано сім таких угод – на співпрацю погодилися Підлужжя, Черніїв, Добровляни, Узин, Чукалівка, Підпечари та Колодіївка. Більше у статті – “Село у складі міста”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!