«Говерла» не без проблем здобула третю перемогу в сезоні

• БК “Одеса”, що проводять домашні матчі чемпіонату Суперліги на виїзді, програли івано-франківській «Говерлі» з рахунком 67-75, хоча в ході поєдинку навіть лідирували.

Як і попередній матч із «Галичиною», поєдинок із «Говерлою» засвідчив якісні зміни у грі одеської команди, яка практично на рівних із суперником провела стартову десятихвилинку. Якби не активність Ярослава Кадигроба, котрий приніс «ведмедям» 12 очок за чверть, одесити могли б навіть вийти вперед.
    Не менш упевнено номінальні гості провели й значну частину наступної десятихвилинки, проте незадовго до великої перерви іванофранківці перехопили ініціативу. Спершу ударний відрізок провів Джейсон Джеймс, а потім захист «Одеси» двічі не зумів зупинити Антона Іванину, котрий і встановив рахунок першої половини (37-47).
    Здавалося, що іванофранківці доведуть справу до закономірної перемоги, але третя чверть поставила під сумнів не тільки можливість «Говерли» виграти зі значною перевагою в рахунку, а й загальний успіх «ведмедів». Передня лінія одеського колективу за підтримки дальньої артилерії не лише відіграла відставання, а й вийшла вперед (58-56).
    І тільки в середині заключної чверті Данте Вільямс зумів повернути лідерство «Говерлі». Саме американський захисник став головним героєм останніх хвилин, реалізувавши вирішальні кидки з різних дистанцій і принісши перемогу своїй команді.
    Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Ярослав Кадигроб, на рахунку якого 20 очок. Джейсон Джеймс приніс «Говерлі» 16 очок, а також відзначився 15 підбираннями та 8 передачами. 15 очок й 11 передач в активі Данте Вільямса, 11 очок і 8 підбирань – Сергія Юрченка.

• Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!