Grammarly – сервіс, що надає якісні послуги з використання іноземних мов

 • Сервіс, що допомагає в удосконаленні та спілкуванні іноземною мовою з носіями мови. Grammarly допомагає в комунікації людям офлайн та онлайн. 

  Англійська? З Grammarly легко!

  Щодня в усьому світі близько 30 мільйонів користувачів звертаються за допомогою до сервісів Grammarly. Їх використання дає можливість якісно спілкуватися англійською навіть тим людям, які її практично не знають. Команда із з 800 осіб кожного дня невпинно працює над покращенням сервісу, щоб надавати максимально якісні послуги. Компанія існує вже більше тринадцяти років, і за цей час спромоглася створити розвинену систему послуг, до якої крім різних електронних додатків входить також інструментарій для веб-розробників.

  Що таке Grammarly

  Онлайн-сервіс допомагає грамотно і зрозуміло використовувати англійську мову для спілкування мільйонів людей, які не є носіями, з англомовними співрозмовниками. За його допомогою можливо вільно користуватися будь-якими сайтами, в тому числі тематичними англомовними форумами, ресурсами, на яких представлені кращі онлайн казино Європи і світу та ін.

  Завдяки використанню технології штучного інтелекту сервіс може запропонувати користувачам значно більше, ніж простий переклад речень. Так, Grammarly здатний:

  • якісно оцінювати інтонацію та коректність побудови фраз;
  • надавати короткі контекстуальні пояснення;
  • знаходити та виправляти помилки у тексті порівняно з іншими подібними ресурсами;
  • зробити текст граматично та структурно коректним з урахуванням індивідуального стилю користувача.

  Може надавати рекомендації, як не допустити повторення помилок у процесі письмового спілкування у майбутньому.

 • Історія успіху

  Онлайн-сервіс почав функціонувати у 2009 році, а його творцями виявилися українські програмісти Олексій Шевченко та Максим Литвин. Значного імпульсу у розвитку компанія отримала в 2011 році з приходом на пост СЕО-спеціаліста Бреда Хувера. Спочатку цільовою аудиторією сервісу були студенти та сфера освіти в цілому, проте через деякий час він був переорієнтований і на інших користувачів.

  Сьогодні лише через Chrome Store сервісом активно користуються близько 10 мільйонів осіб. В офісах компанії, розташованих як у Києві, так і в Сан-Франциско, працює міжнародний колектив, який налічує кілька сотень людей. Функціонал Grammarly доступний зараз не тільки у браузерах Firefox, Chrome та Safari, але й у вигляді програм для Мас або Windows. Крім того, існує його версія для Microsoft® Office.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!