Грецька атмосфера та карпатський колорит: у Франківську презентували трагікомедію

Сьогодні, 9 серпня о 12.00 в Івано-Франківську презентують проект «Незвичайний грецький похорон в Карпатах». Грецько-український фільм зніматимуть з початку наступного року, а у сюжеті сплетуться коріння греків та українців.

Розповіли про майбутню трагікомедійну стрічку Грігоріс Карантінакіс (режисер), Заза Буадзе (автор сценарію) та Андрій Суярка і Володимир Філліпов (продюсерський центр «ІнсайтМедіа»).

«Суть у тому, що грецький хлопчик приїжджає навідати свого дідуся в Карпатах. Я люблю жанр трагікомедії, бо він близький для життя. Трагедія у фільмі для тих, хто втрачає своє коріння, а радість – знайти їх»,- розповідає режисер Грігоріс Карантінакіс. Він зазначає також, що переважно актори будуть саме з України.

Складнощі, переконують на презентації, можуть бути. Проте вони сподіваються за гладкий процес зйомок. Жодних політичних тем фільм не зачепить – це проста життєва історія про рідних людей,які, втім, майже не знають одне одного.

Володимир Філліпов зазначає, що фільм зацікавить українських глядачів через грецьку атмосферу та карпатський колорит.

До речі, фільм вирішили знімати на тих самих локаціях, де знімали фільм Параджанова «Тіні забутих предків».

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 10 серпня в Івано-Франківську у Театрі кіно “Люм’єр” влаштували допрем’єрний показ української трагікомедії “Гірська жінка: на війні” режисера Бенедикта Ерлінґссона. Ця стрічка стала фільмом відкриття Одеського кінофестивалю. Створювали її в копродукції України, Франції, Ісландії, за підтримки Держкіно України.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!