Гройсман доручив провести масштабні перевірки торгових центрів, шкіл та садків

Через місяць ДСНС повинна відзвітувати про результати перевірок по всій країні.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив провести масштабну перевірку торговельних центрів, шкіл, дитсадків та інших закладів масового скупчення людей щодо необхідних заходів пожежної безпеки

Про це очільник Кабінету Міністрів заявив під час засідання уряду, повідомляє Еспресо.TV.

Він зауважив, що події у Кемерово стали страшною трагедією, адже в результаті пожежі у торговельному центрі загинули діти.

У зв’язку з цим Володимир Гройсман висловив співчуття родинам жертв трагедії і зазначив, що в Україні потрібна жорстка система контролю, аби подібна ситуація не повторилася.

“Cьогодні ми даємо від уряду доручення МВС, ДСНС, щоб вони спільно з іншими органами влади, місцевою владою розпочали масштабну перевірку торговельних центрів, кінотеатрів, шкіл, садочків, дитячих клубів”, – наголосив Гройсман.

Він також доручив Держслужбі з надзвичайних ситуацій сформувати публічний реєстр відповідності перевірених об’єктів. За його словами, результати перевірок мають бути оприлюднені через місяць.

Нагадаємо, що в результаті пожежі в Кемерово за офіційними даними загинуло 64 людини, з яких більше 40 – діти. Пожежа сталася в торговому центрі “Зимова вишня” 25 березня, вогонь охопив кілька поверхів будівлі, а також покрівлю, в результаті чого частина даху і перекриттів обвалилася.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!