Гройсман пообіцяв посилити підтримку українських стартапів

 • У 2017 році український уряд має намір посилити підтримку вітчизняних стартапів, при цьому вплинути на кількість інвестицій для їх подальшої реалізації.

  Про це повідомив глава Кабінету міністрів Володимир Гройсман, новину передає «Преса України».

  За словами глави уряду, він регулярно моніторить інформацію про перспективні українські стартапи. Гройсман переконаний, що підтримка подібних стартапів є вельми перспективним напрямком.

  «Також у наступному році почну регулярні зустрічі з українськими винахідниками і потенційними інвесторами для обговорення та залучення інвестицій в даний сектор», – повідомив глава українського уряду.

  Разом з тим прем’єр-міністр пообіцяв ввести рубрику, в якій щотижня буде визначатися кращий вітчизняний стартап. Дану інформацію глава уряду має намір публікувати на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі.

 • Слід зазначити, що на сторінці Гройсмана вже з’явилася інформація про перший перспективний український стартап під назвою Mevics. Суть даного проекту полягає в розробці спеціального гаджета, який буде призначений для виправлення людської постави і збереження здоров’я спини. Авторами відповідного проекту є студенти з Одеського політехнічного інституту. Якщо даний стартап визнають успішним, то він зможе отримати цілих 500 тисяч доларів від британських інвесторів.

  Нагадаємо, Мінімальна зарплата у 2017 році складатиме 3200 гривень, – Гройсман

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!