“Ґудвеллі Україна” надаватиме безкоштовну юридичну підтримку орендодавцям під час земельної реформи

 • “Ґудвеллі Україна” працює на Прикарпатті з 2004 року. За цей період агрокомпанія сформувала добросусідські відносини з власниками земельних паїв. Тому, коли до відкриття ринку землі залишилось небагато часу, компанія гарантує всім своїм пайовикам, що пройде ці зміни пліч-о-пліч з ними.

  Земельна реформа розпочалася в Україні минулого року. Нещодавно депутати Верховної Ради ухвалили законопроект, що запроваджує ринок земель.

  Що передбачає цей закон, який регулює перший етап земельної реформи?

  1. З 1 липня 2021 року скасовується заборона на продаж аграрної землі. Тобто, можна буде продавати чи купувати паї та інші земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
  2. З 1 липня 2021 року до 1 січня 2024 року буде діяти обмеження на купівлю землі:
  • Не більше 100 гектарів в одні руки.
  • Право на покупку землі буде тільки у фізичних осіб, котрі є громадянами України.

  Звертаємо вашу увагу, що можливість придбання землі громадянами інших країн чи компаніями (юридичними особами), де кінцевим бенефіціарним власником є іноземець – буде обговорена на всеукраїнському референдумі з питань земельної реформи, який має відбутись у 2024 році.

  “Ми вважаємо, що земля має бути ресурсом для розвитку громади. За весь час своєї діяльності ми були надійним партнером для орендодавців, завжди виконували свої зобов’язання вчасно та якісно. Однією з наших цінностей є чесна гра, тому ми запевняємо власників паїв, що надаватимемо всесторонню підтримку при переході до ринку землі”, – повідомляє директор з питань розвитку компанії та комунікацій Любов Богачевська-Єнсен.

  Ймовірно, нове законодавство не зможе працювати ідеально відразу після прийняття, а лише час допоможе розставити все по місцях, показати слабкі сторони закону та врегулювати їх відповідними поправками і доповненнями. Саме так відбувалося в європейських країнах, де знадобилися десятиліття для налагодження земельного обороту.

  “Ґудвеллі Україна” як відповідальна компанія зацікавлена в довготривалій співпраці з власниками паїв”, – наголошує Любов Богачевська-Єнсен, – “І ми налаштовані продовжувати укладати довгострокові договори оренди з жителями сіл нашої присутності”.

  Задля безпечного і плавного перебігу роботи в умовах відкриття ринку землі, компанія “Ґудвеллі Україна” створила лінію правової допомоги щодо питань земельної реформи. Відповідно, кожен орендодавець агрокомпанії може звернутися за безкоштовною юридичною консультацією за номером телефону: +380-67-340-57-25 (Пн-Пт, 8:00 – 16:00).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!