Хабарника Басая судитимуть у Долині

Сьогодні, 5 травня, колегія суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області розглядала справу про обвинувачення Віктора Басая у шахрайстві.

На судове засідання не з’явився прокурор. Оскільки його присутність не обов’язкова в цій категорії справ, суд вирішив розглядати справу за його відсутності.

На засіданні розглядали питання зміни підсудності за поданням в.о. голови апеляційного суду в зв’язку з тим, що Басай працював суддею. Просили передати справу на розгляд іншого суду області.

басай

Справа в тому, що Басай тривалий час працював суддею в Івано-Франківській області та очолював два юридичні виші. Значна кількість випускників цих ВНЗ працює на даний час у правоохоронних органах Івано-Франківської області. А це може негативно вплинути на об’єктивність розгляду справи.

Проте представник обвинуваченого наголосив, що не важливо, в який суд направлять справу на розгляд.

Після повернення з нарадчої кімнати суд вирішив направити справу на розгляд Долинського районного суду. Ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що екс-директора Прикарпатського юридичного інституту національного університету “Одеська юридична академія” звинувачують у вчиненні шахрайства (ч. 2 ст.190 ККУ).

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!