Халаменда повністю відновився у своїх правах, – адвокат про ситуацію на франківському ринку

Сьогодні, 26 лютого, в Івано-Франківську в центральному ринку адвокат Ігоря Халаменди прокоментував події, які виникли напередодні.

“Сьогодні правоохоронці ДСР провели ряд слідчих дій в рамках кримінального провадження і провели їх успішно. Ці дії будуть продовжуватися. Ще 16 листопада Халаменда був власником ринку, на сьогодні дійсно ринок був заблокований, але зараз всі працюють. Ігор Халаменда повністю відновився у своїх правах”, – каже адвокат Бури Тарас Жарський.

Комерційний директор ТОВ” Торговий Сервіс “Фесик Станіслав теж вважає, що ринок належить Халаменді.

Втім, на вході до офісу “Торгового сервісу” стояли ті самі охоронці, які не впустили Ігоря Халаменду 16 листопада минулого року, коли він вже намагався повернути фізичний контроль над приміщеннями. Молодики запевнили, що продовжують контролювати ринок і офіс, пише “Курс”.

Раніше журналіст “Галицького кореспондента” з місця події повідомляв, що зранку на місці працювало Головне слідче управління національної поліції. Журналістів на ринок не пускали, як і містян, та згодом поліція відкрила вхід на центральний ринок.

Ще 16 листопада в Івано-Франківську підприємець Ігор Халаменда прийшов на Центральний ринок в бронежилеті, щоб повернути офіс. Він наголосив, що люди, які захопили ринок – рейдери.

Після того, як Халаменда почав говорити, його намагалися облити лайном. Також, за словами юриста Бури, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал – одна тисяча гривень.

Згодом, Ігор Халаменда прокоментував події, які трапились у суботу на ринку. Тоді й сказав, що він не буде силовим методом повертати офіс “Торгового сервісу”.

Більше читайте у матеріалі – “Ринок в лайні” 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!