Хатинка Баби-Яги: у Галицькому НПП з’явилась нова туристична атракція

 • Голова райдержадміністрації Микола Попович відвідав Галицький національний природний парк. Під час зустрічі з директором Олегом Гайдуком та заступником директора з наукової роботи Володимиром Бучком обговорено плани та перспективи розвитку Галицького НПП на найближчий період, а також впровадження міжнародних проектів, які позитивно позначаться на подальшому розвитку регіону.

  Керівнику району було презентовано нову туристичну атракцію «В гостях у казки». Цей проект, автором якого є громадська організація «Еко-Галич», здобув перемогу в 2017 році у конкурсі «Громада своїми руками», організованого АМЕР м. Бурштина.

  У рамках проекту споруджено шість просторих вольєрів для сов, воронових птахів і соколів; зимовник для переважно хворих і культових тварин, стилізований під хатинку Чаклунки (прототип Баби-Яги); еколого-пізнавальний маршрут у старому казковому лісі, зі «звіриною стежиною», де відтворено сліди 14 видів лісових звірів, та ігровим стендом «Пізнай тварину за шерстиною».

  М. Попович зазначив, що зазначений проект є актуальним і доцільним для піднесення туризму в Галицькому районі, адже відповідно до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року туристично-рекреаційна сфера – одна із пріоритетних, та запевнив керівництво Галицького НПП у всебічній підтримці з боку районної влади.

  Нагадаємо, у Галицькому НПП облаштували туристичну стежку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!