Хочуть сто тисяч: у Франківську понад сотня жінок завагітніли після вакцинації

 • 7 вересня міський голова Івано-Франківська заявив, що дасть 100 тисяч гривень жінці, яка завагітніє після вакцинації від коронавірусу. Мовляв, ходять чутки, що після вакцинації важко завагітніти, тому їх вирішили спростувати.

  Після цього свої повідомлення з доказами про вагітність жінки почали скидати Марцінківу, щоб отримати винагороду, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Я так жартома сказав, що буду виплачувати 100 тис. грн. Жінки надсилають, коли вони перший раз вакцинувалися, другий і коли завагітніли. Але є досить велика кількість молодих дівчат, жінок, які вірять у те, що після вакцинації вони не завагітніють”, — розповів Руслан Марцінків.

  За словами міського голови, влада хоче розвіяти усі міфи про щеплення від коронавірусної хвороби, які виникли серед населення Івано-Франківської громади.

  “Розпилюють коронавірус літаками, бачили люди літак над полем. Люди в це свято вірять. Пояснюєш їм, що це просто поля кроплять, але люди вірять, що то коронавірус. Другий такий міф — “чіпізація”, що є одразу 5G, що інтернет можна роздавати, — розповідає Марцінків. — Міф і про те, що є сотні протипоказань проти вакцинації: якщо нежить, то не можна, діарея. Але це не так. Протипоказання — це вагітність, важкий перебіг онкозахворювання, кардіозахворювання”.

 • Нагадаємо, франківцям розповіли, як отримати 100 гривень на “Галку” за щеплення COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!