Хор “Івано-Франківськтеплокомуненерго” припинив своє існування

 • Знаменитий хор “Чорнобривці” припинив своє існування за рішенням адміністрації ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”.

  Про це повідомили на офіційній сторінці фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

  “Останній місяць на комунальному підприємстві відбуваються карколомні зміни: співробітників старшого віку масово звільняють чи змушують звільнитись за власним бажанням. На жаль, це далеко не завжди відбувається з урахуванням законодавства і етики. Для багатьох хористів ці події принесли нечуваний стрес, фінансові проблеми та кризу професійної та особистої ідентичності”, – зазначають на сторінці фільму.

  Також зазначають, що команда фільму готова посприяти всім співробітникам “Теплокомуненерго” у відстоюванні своїх трудових прав і дотримання законодавства. Для цього заручилися підтримкою юристів.

  Нагадаємо, що фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” отримав премію “Золота Дзиґа”

  Нагадаємо, що раніше фільм про франківських комунальників показували на кінофестивалі в Італії. Там він отримав три нагороди. А вже згодом  – у Румунії. 

  В український прокат фільм вийшов 17 жовтня 2019 року. Однак 10 жовтня його показали в Івано-Франківську. А саундтрек фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” опублікували у мережі. 

  Крім того, кінокритики називали фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” найкращим.

 • Довідково: “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” –  це музична документальна комедія, що розповідає про профспілковий хор комунальної служби. Щоосені Україна переживає маленький армагедон із назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають.

  Проєкт фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.

  «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії Парфан. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films). Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!