Хрест з льоду за 30 тисяч та купання: як у Франківську відзначать Водохреща

 • Сьогодні, 11 січня, виконавчий комітет міської ради доручив відділу внутрішньої політики та департаменту культури Івано-Франківської міської ради провести заходи задля належного відзначення свята Богоявлення Господнього (Водосвяття).

  Тож 19 січня на площі Ринок об 11.30 год. відбудеться святкове дійство «Ой, водице-йорданице, дай здоров’я, як годиться!», а о 12.00 год. загальноміське урочисте освячення води, за участю представників духовенства традиційних християнських конфесій.

  Трохи раніше, о 10.30 год. на березі р.Бистриця Надвірнянська (вул.Івасюка, позаду ресторану «Легенда») відбудеться Йорданське Водосвяття, яке організує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

  Тож виконком доручив впорядкувати та належно оформити площу Ринок, виготовити та встановити до 18 січня хрест з льоду, забезпечити встановлення чанів, святкове оформлення і наповнення їх питною водою.

  На річці Бистриця Надвірнянська також впорядкують територію, встановлять турнікети, контейнери для сміття, влаштують подіум на березі, встановлять чани для освячення води та підвезення питної води.

 • Окрім того, до 18 січня фахівці мають обстежити днища річок Бистриця Надвірнянська і Бистриця Солотвинська, міського озера та в інших місцях можливого купання.

  Загалом на відзначення свята витратять 37 800. Зокрема, лише в 29 500 грн обійдеться хрест з льоду.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!