Хто більше, а хто менше: у Франківську розповіли, як чиновники працюють в Інтернеті

В Івано-Франківську розповіли про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради.

За словами начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрія Лиса, є позитивна динаміка – Франківськ перший у рейтингу прозорості.

«Скажеш мені троє найгірших департаментів, управлінь, підприємств. Ми їм дамо догану», – сказав Марцінків Лису.

Йому відповіли, що не треба давати догани, бо можна демотивувати людей.

«Дуже зросла активність на сторінці КП «Простір інноваційних креацій «Палац». Вони створені найпізніше, але вже вийшли на перше по відвідувані сторінки у фейсбуці», – наголосив Лис.

Він нагадав, що не все треба висвітлювати у соцмережах, варто чиновникам займатись і своїми сайтами.

«По сайтах, то тут найактивніші виконкому, служби реагування, управління охорони здоров’я, департаменту освіти», – додав Лис.

Марцінків відзначив, що в управління інвестиційної діяльності за жовтень була одна публікація, хоча у фейсбуці вони активні. Мер порадив щось і на сайт ставити.

Також відзначили, що є проблеми на сайті департаменту житлової, комунальної політики. Мовляв, він наповнений, але є розділи незаповнені.

Міський голова крім того звернувся до управління архітектури. Сказав, що у них «найкорупційніше управління», тому вони мали б бути найпрозорішими на сайті.

Щодо соціальних мереж, то найкраще працює комунальний департамент, патронатна служба, управління охорони здоров’я тощо.

Міський голова відзначив, що погано насичені сторінки в управління капітального будівництва, в ДАБІ, департаменті земельних ресурсів та декількох інших.

«Даю доручення заступникам, от як Сусаніна (заступниця міського голови – Вікторія Сусаніна), взяти людину, яка підтягає це все», – сказав Марцінків.

Також він додав, що до Дня місцевого самоврядування більшу премію дадуть тим, хто на першому місці у рейтингу роботи в Інтернеті, а тим хто знизу – трохи меншу.

Нагадаємо: Марцінків хоче, щоб чиновники та посадовці активніше працювали в Інтернеті

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!