“Хто я?”: у новорічну ніч Зеленський звернувся до українців (ВІДЕО)

Вчора, в ніч на 1 січня весь світ святкував Новий 2020 Рік.

Володимир Зеленський вперше звернувся до українців з новорічним привітанням, як президент України.

Дорогі українці! Зазвичай у новорічному привітанні президенти розповідають нам про зростання ВВП, падіння інфляції, імплементацію, диверсифікацію та інші дуже незрозумілі терміни. Одним словом, переконують, що насправді ми почали жити краще,  поки ви цього не помітили“, – розпочав Зеленський.

Також, додав, що під час промов президентів, на телевізорі часто вимикають звук, – чекаючи поки той закінчить говорити,  щоб нарешті перейти до шампанського. 

Давайте сьогодні кожен чесно відповість сам собі на важливе питання: “Хто я?”. Президент України, успішний адвокат, звичайна домогосподарка, студент філософ з Могилянки, агроном з Черкащини,  хто я?“, – звернувся президент до українців.

Володимир Зеленський побажав українцям навчитися жити разом у повазі, заради майбутнього своєї країни. Також бути здоровими, мати достаток, і багато приводів посміхатися. 

Бажаю всім гарно відпочити, виспатись, не переїсти та звичайно легкого та приємного запаморочення на ранок. Миру всім нам“, – підсумував президент. 

Нагадаємо: Зеленський і Путін привітали один одного зі святами та обміном полоненими

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!