І дорослі, і діти: як допомагають армії у Креховичах, що на Прикарпатті

 • Добрі волонтерські справи роблять жителі села Креховичі, яке входить до Брошнів-Осадської громади. Незважаючи на ситуацію з вимкненням електроенергії, громада села продовжує працювати на потреби ЗСУ.

  З лютого тут кожен намагається долучитися до праці: молодь продовжує крутити і заливати окопні свічки, вже використано 100 кг парафіну, діти плетуть маскувальні сітки.

  До сільської толоки люди долучаються як фізично, так і фінансово. Креховицькі господині уже наліпили і відправили на фронт понад 700 літрів вареників, 24 літри моркви по-корейськи і багато інших смаколиків.

  Селяни ще тиждень ліпитимуть чергову порцію вареників, а далі розпочнуть готувати новорічно-різдвяні страви для захисників.

  “У нас дружні люди в селі, – каже катехит парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці с. Креховичі Надія Турчин. – Все життя крутиться навколо церкви і на добрі справи беремо благословення в о. Миколи. Ось секрет, чому в нас добре йдуть справи, адже вони благословенні Богом”.

  Пані Надія розповіла про випадки, як старенькі бабусі дають продукти для військових, аби господині приготували їм щось смачненьке. І такі моменти є особливо емоційні, бо в громаді об’єдналися всі, як дорослі, як діти.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Читайте також: На Прикарпатті діти розписували пряники для воїнів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!