ІФНТУНГ та влада Калуша обговорили можливості роботи для випускників

  • У рамках укладеного договору про співпрацю між ІФНТУНГ та Калуською ОТГ та з метою налагодження ділових зв’язків між освітою та виробництвом відбулася робоча зустріч.

    Участь у ній взяли перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик, директор Інституту інженерної механіки Любомир Романишин та завідувач кафедри нафтогазових машин та обладнання Ярослав Федорович. Також на зустріч прибув і міський голова Калуша Андрій Найда, який навчався на кафедрі нафтогазового обладнання ІФНТУНГ та працював директором ТОВ «Калуський трубний завод».

    Під час зустрічі сторони обговорили сучасні тенденції та виклики ринку праці. Були розглянуті також питання затребуваності фахівців технічних спеціальностей, а також проходження практичної підготовки на виробництвах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

    Учасники робочої зустрічі сфокусувались також на можливості подальшого працевлаштування випускників, що навчаються за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування». Крім того, значну увагу приділили впровадженню дуальної форми навчання студентів на ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

  • Читайте також: Інституційний аудит планують провести у 16 школах Івано-Франківщини

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!